Phalanx zapowiada nowy dodatek do gry Viticulture

Wydawnictwo Phalanx zapowiedziało wydanie kolejnego dodatku do polskiej edycji gry Viticulture: Essential Edition od Stonemaier Games. Winobranie, bo o nim mowa, to rozszerzenie, którego autorami są Mihir Shah i Francesco Testini. W sprzedaży ma pojawić się już w czerwcu 2022 roku.

Viticulture: Winobranie umożliwia rozgrywkę w trybie kooperacyjnym.  Nie ma tu więc jednego zwycięzcy – wszyscy przegrywają, albo zwyciężają.Viticulture Winobranie rozgrywka

„Wspólnie z ogromną winiarską rodziną z rozmaitych zakątków świata, staraj się zdobyć międzynarodową renomę. Odszukaj również balans między zarządzaniem swoją rozkwitającą winnicą a wzajemnym zdobywaniem wpływów w konkretnym regionie.Używając nowej planszy, kafelków, znaczników i kart wydarzeń razem z oryginalnymi planszami Winnic oraz kartami, macie 6 lat, aby wypełnić odpowiednie warunki niezbędne do zwycięstwa w wybranym regionie. Aby wygrać grę każdy z uczestników rozgrywki musi zdobyć 25 punktów zwycięstwa, a wspólny znacznik Wpływów musi dotrzeć do końca swojego toru. ”

źródło: wydawnictwo Phalanx

Udostępnij na:

Zostaw komentarz...

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.