Phalanx zapowiada nowy dodatek do gry Viticulture

PRZECZYTASZ W < 1 MIN

Wydawnictwo Phalanx zapowiedziało wydanie kolejnego dodatku do polskiej edycji gry Viticulture: Essential Edition od Stonemaier Games. Winobranie, bo o nim mowa, to rozszerzenie, którego autorami są Mihir Shah i Francesco Testini. W sprzedaży ma pojawić się już w czerwcu 2022 roku.

Viticulture: Winobranie umożliwia rozgrywkę w trybie kooperacyjnym.  Nie ma tu więc jednego zwycięzcy – wszyscy przegrywają, albo zwyciężają.Viticulture Winobranie rozgrywka

„Wspólnie z ogromną winiarską rodziną z rozmaitych zakątków świata, staraj się zdobyć międzynarodową renomę. Odszukaj również balans między zarządzaniem swoją rozkwitającą winnicą a wzajemnym zdobywaniem wpływów w konkretnym regionie.Używając nowej planszy, kafelków, znaczników i kart wydarzeń razem z oryginalnymi planszami Winnic oraz kartami, macie 6 lat, aby wypełnić odpowiednie warunki niezbędne do zwycięstwa w wybranym regionie. Aby wygrać grę każdy z uczestników rozgrywki musi zdobyć 25 punktów zwycięstwa, a wspólny znacznik Wpływów musi dotrzeć do końca swojego toru. ”

źródło: wydawnictwo Phalanx

Udostępnij na:

Jeśli warcaby można uznać za pełnoprawną grę planszową, to właśnie one były pierwszą „grą bez prądu”, którą poznałem, polubiłem i do dziś nie odmówię partyjki. W dzieciństwie zagrywałem się także w planszówki i karcianki, które były dodawane do „Kaczora Donalda”. Do dziś mam klika w swojej kolekcji. Jako statystyczny polak uwielbiam rosół, schabowe i gry z mechaniką deckbuildingu. Zawodowo copyrighter, ale w zupełnie innej branży, a prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Bez końca mogę oglądać sport w TV, a szczególnie piłkę nożną, siatkówkę, MMA i snookera.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.