Terra Nova zadebiutuje na targach Spiel w Essen

PRZECZYTASZ W < 1 MIN

Terra Nova, czyli nowa gra Capstone Games, zadebiutuje już na tegorocznych targach Spiel in Essen, a jej światowa premiera odbędzie się wkrótce potem, 26 października 2022 roku.

Terra Nova to uproszczona wersja znanej na całym świecie gry strategicznej Terra Mystica, której premiera miała miejsce już w 2012 roku. W grze Terra Nova, której autorem jest Andreas Faul do wyboru będzie 10 frakcji o zróżnicowanych zdolnościach. Rozmieść swoje drewniane elementy na wspólnej mapie tak umiejętnie, jak to tylko możliwe i z rundy na rundę osiągaj określone cele

W pokojowej rywalizacji z innymi frakcjami wznoś budynki i zasiedlaj nowe terytoria. Wykorzystaj specjalne zdolności swojej frakcji w sprytny sposób, aby na koniec kontrolować największe terytorium i wygrać z największą liczbą punktów.

Wysokiej jakości komponenty i zmienne elementy gry sprawiają, że Terra Nova to gra, która zapewni mnóstwo dobrej zabawy na lata.

Źródło: Capstone Games

Udostępnij na:

Jeśli warcaby można uznać za pełnoprawną grę planszową, to właśnie one były pierwszą „grą bez prądu”, którą poznałem, polubiłem i do dziś nie odmówię partyjki. W dzieciństwie zagrywałem się także w planszówki i karcianki, które były dodawane do „Kaczora Donalda”. Do dziś mam klika w swojej kolekcji. Jako statystyczny polak uwielbiam rosół, schabowe i gry z mechaniką deckbuildingu. Zawodowo copyrighter, ale w zupełnie innej branży, a prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Bez końca mogę oglądać sport w TV, a szczególnie piłkę nożną, siatkówkę, MMA i snookera.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.