Terra Nova zadebiutuje na targach Spiel w Essen

PRZECZYTASZ W < 1 MIN

Terra Nova, czyli nowa gra Capstone Games, zadebiutuje już na tegorocznych targach Spiel in Essen, a jej światowa premiera odbędzie się wkrótce potem, 26 października 2022 roku.

Terra Nova Okładka

Terra Nova to uproszczona wersja znanej na całym świecie gry strategicznej Terra Mystica, której premiera miała miejsce już w 2012 roku. W grze Terra Nova, której autorem jest Andreas Faul do wyboru będzie 10 frakcji o zróżnicowanych zdolnościach. Rozmieść swoje drewniane elementy na wspólnej mapie tak umiejętnie, jak to tylko możliwe i z rundy na rundę osiągaj określone cele

Terra Nova plansza

W pokojowej rywalizacji z innymi frakcjami wznoś budynki i zasiedlaj nowe terytoria. Wykorzystaj specjalne zdolności swojej frakcji w sprytny sposób, aby na koniec kontrolować największe terytorium i wygrać z największą liczbą punktów.

Wysokiej jakości komponenty i zmienne elementy gry sprawiają, że Terra Nova to gra, która zapewni mnóstwo dobrej zabawy na lata.

Źródło: Capstone Games

Udostępnij na:

Jeśli warcaby można uznać za pełnoprawną grę planszową, to właśnie one były pierwszą „grą bez prądu”, którą poznałem, polubiłem i do dziś nie odmówię partyjki. W dzieciństwie zagrywałem się także w planszówki i karcianki, które były dodawane do „Kaczora Donalda”. Do dziś mam klika w swojej kolekcji. Jako statystyczny polak uwielbiam rosół, schabowe i gry z mechaniką deckbuildingu. Zawodowo copyrighter, ale w zupełnie innej branży, a prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Bez końca mogę oglądać sport w TV, a szczególnie piłkę nożną, siatkówkę, MMA i snookera.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.