Smart kolejną armią w aplikacji Neuroshima Hex

Wydawnictwo Portal poinformowało, że kolejną armią do aplikacji Neuroshima Hex będzie Smart! Nowa armia wprowadza do gry nowy zestaw jednostek i zdolności. Główną cechą Smarta jest ogromna mobilność wojsk wokół kwatery głównej, jej potencjałem jest tworzenie silnych linii ognia, a specjalną zdolność Transporter, daje im dodatkową szansę na umieszczenie właściwej jednostki we właściwym miejscu.

Neuroshima Hex App to gra mobilna na podstawie słynnej gry Neuroshima Hex, szybkiej, taktycznej gry od 1 do 4 graczy. Neuroshima Hex została wydana w ponad 8 językach i została doceniona przez fanów na całym świecie. Przez te wszystkie lata jest stale rozwijana przez Portal Games i obecnie oferuje aż 19 różnych armii.

Neuroshima Hex: Smart jest już trzecią dodatkową armią, która zostanie dodana do aplikacji mobilnej Neuroshima Hex. Autorem armii jest nie kto inny jak twórca podstawowej wersji gry — Michał Oracz. Neuroshima Hex: Smart zostanie wydana w wersji na IOS, jak i urządzenia z systemem Android w kwietniu tego roku.

Neuroshima Hex Smart

Najnowsza aktualizacja aplikacji wprowadza również znaczące poprawki do sztucznej inteligencji armii. Spośród wszystkich wprowadzonych zmian warto wspomnieć o tych najbardziej kluczowych dla całej aplikacji mobilnej Neuroshima Hex. Przede wszystkim zostało usprawnione podejmowanie decyzji oraz dążenie do celu dla każdej armii z osobna — dzięki czemu w danej sytuacji na planszy, armie będą zachowywać się inaczej w zależności od ich charakteru.

Nowa sztuczna inteligencja zacznie również używać skuteczniej zasady Pechowego dociągu! Dodatkowo armia sterowana przez aplikacje pod żadnym pozorem nie rozegra Bitwy, jeśli jej wynik będzie dla niej negatywny.

Więcej informacji o poprawionej sztucznej inteligencji aplikacji już wkrótce.

Podstawowa wersja mobilnej gry Neuroshima Hex oferuje 4 bazowe armie znane z podstawowej wersji gry: Moloch, Hegemonia, Posterunek, Borgo. Do gry ukazały się dodatkowe armie: Stalowa Policja, oraz Nowy Jork. Smart jest trzecim dodatkiem do gry.

Gra mobilina Neuroshima Hex jest dostępna zarówno na App Store, jak i Google Play.

WAŻNE: Gracze, którzy posiadali poprzednią edycję aplikacji mobilnej, armię Neuroshima Hex: Smart pobiorą bezpłatnie.

źródło: Portal Games

Udostępnij na:

Zostaw komentarz...

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.