„Rodzina Treflików” z nagrodą „Mały Yaś 2016” na festiwalu filmowym

PRZECZYTASZ W < 1 MIN

Animacja „Rodzina Treflików zdobyła nagrodę specjalną „Mały Yaś 2016” za najlepszy wideoklip dla dzieci na festiwalu Yach Film.

Gala Yach Film odbyła się w sobotni wieczór, 10 grudnia, w klubie B90 w Gdańsku. Była to jubileuszowa, 25-edycja tego festiwalu filmowego.Nagroda „Mały Yaś” przyznawana jest przez dzieci twórców festiwalu – państwa Paszkiewiczów – Rozalę i Yacha juniora. Nagrodzona animacja – „Rodzina Treflików” zrealizowana została w Studiu Filmów Animowanych Trefl w w Gdyni. Piosenka z nagrodzonego wideoklipu została zaśpiewana przez Natalię Kukulską. Podbiła serca jurorów, a praca całego zespołu montażowego została doceniona.

Film dostępny jest na serwisie YouTube:

źródło: trefl.com

Udostępnij na:

Jeśli warcaby można uznać za pełnoprawną grę planszową, to właśnie one były pierwszą „grą bez prądu”, którą poznałem, polubiłem i do dziś nie odmówię partyjki. W dzieciństwie zagrywałem się także w planszówki i karcianki, które były dodawane do „Kaczora Donalda”. Do dziś mam klika w swojej kolekcji. Jako statystyczny polak uwielbiam rosół, schabowe i gry z mechaniką deckbuildingu. Zawodowo copyrighter, ale w zupełnie innej branży, a prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Bez końca mogę oglądać sport w TV, a szczególnie piłkę nożną, siatkówkę, MMA i snookera.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.