Przedsprzedaż gry „Projekt Manhattan: reakcja łańcuchowa”

PRZECZYTASZ W < 1 MIN

Wydawnictwo Czacha Games zapowiedziało start przedsprzedaży gry „Projekt Manhattan: reakcja łańcuchowa”. Zgodnie z zapowiedzią wydawcy, polska edycja ma zostać lekko zmodyfikowana w stosunku do oryginału.

Zmiany dotyczą m.in. wymiarów pudełka, które ma z powodzeniem pomieścić karty w koszulkach. Oryginalne pudełko jest wyjątkowo kompaktowe, więc to zmiana zdecydowanie na plus. Co ciekawe, przedsprzedażowa wersja gry będzie zawierała drewniane znaczniki Koncentratu (25 sztuk), drewniane znaczniki Uranu (25 sztuk) oraz znacznik pierwszego gracza. W wersji sklepowej tych drewienek nie będzie.

„Projekt Manhattan: reakcja łańcuchowa” to samodzielna karcianka, bazująca na grze „Projekt Manhattan” wydanej przez Minion Games. Przeznaczona jest dla 1 do 5 graczy, a przewidywany czas gry wynosi ok. 30–40 min. Przedsprzedaż ma wystartować w piątek, 29 września na nowej stronie wydawnictwa, a zakończy się 20 paździenika 2017 r. Przedsprzedażowa cena gry nie została jeszcze ogłoszona.

Więcej informacji na temat gry można znaleźć m.in. w serwisie BoardGameGeek.

Źródło:

Udostępnij na:

Jeśli warcaby można uznać za pełnoprawną grę planszową, to właśnie one były pierwszą „grą bez prądu”, którą poznałem, polubiłem i do dziś nie odmówię partyjki. W dzieciństwie zagrywałem się także w planszówki i karcianki, które były dodawane do „Kaczora Donalda”. Do dziś mam klika w swojej kolekcji. Jako statystyczny polak uwielbiam rosół, schabowe i gry z mechaniką deckbuildingu. Zawodowo copyrighter, ale w zupełnie innej branży, a prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Bez końca mogę oglądać sport w TV, a szczególnie piłkę nożną, siatkówkę, MMA i snookera.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.