Premiera polskiej edycji Star Realms: Colony Wars

PRZECZYTASZ W 2 MIN

Już 17 października 2019 r. odbędzie się premiera długo wyczekiwanego dodatku do gry karcianej Star Realms. Colony Wars, bo o nim mowa, zaprojektowany przez karcianych weteranów Darwina Kastle i Roberta Dougherty – może być używany jako samodzielna gra dwuosobowa lub rozszerzenie do Star Realms, które pozwala włączyć do rozgrywki jednego albo dwóch kolejnych graczy.

Pudełko Star Realms: Colony Wars zawiera pełną, samodzielną dwuosobową grę: instrukcję oraz 128 kart. Wśród nich jest 80 zupełnie nowych kart Talii Handlu, które można wykorzystać wraz z podstawową wersją gry Star Realms. Poniżej prezentujemy kilka kart z nowego dodatku od IUVI Games.

 

Przejmij kontrolę nad koloniami

Nowoodkryte światy zewnętrzne, bogate w nienaruszone złoża zasobów, są kuszącym kąskiem dla wszystkich tych, którzy pragną powiększyć swoją władzę. Rozpoczyna się zażarta walka o dziewicze terytoria. Czy przechytrzysz przeciwników i zwyciężysz w Colony Wars? A może poniesiesz porażkę i na własne oczy ujrzysz, jak upada twoje gwiezdne królestwo?

Sugerowana cena detaliczna Colony Wars to 59,59 zł.

Udostępnij na:

Jeśli warcaby można uznać za pełnoprawną grę planszową, to właśnie one były pierwszą „grą bez prądu”, którą poznałem, polubiłem i do dziś nie odmówię partyjki. W dzieciństwie zagrywałem się także w planszówki i karcianki, które były dodawane do „Kaczora Donalda”. Do dziś mam klika w swojej kolekcji. Jako statystyczny polak uwielbiam rosół, schabowe i gry z mechaniką deckbuildingu. Zawodowo copyrighter, ale w zupełnie innej branży, a prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Bez końca mogę oglądać sport w TV, a szczególnie piłkę nożną, siatkówkę, MMA i snookera.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.