Multiuniversum – karta pomocy dla graczy

PRZECZYTASZ W < 1 MIN

Wykonaliśmy kartę pomocy do karcianki „Multiuniversum”, wydanej przez Board&Dice. Może mało profesjonalną, ale mamy nadzieję pomocną – zwłaszcza podczas pierwszych rozgrywek. Nam okazała się przydatna.

Karta pomocy jest właśnie tym, czego zabrakło nam w pudełku z grą „Multiuniversum”. Pozwalałaby ona szybko i sprawnie objaśnić każdemu z graczy z osobna działanie poszczególnych ikonek, jakie zawarte są na kartach akcji i transformatorów. Co prawda, ikonek nie ma zbyt wiele, ale przy pierwszych rozgrywkach mogą sprawiać problemy. Postanowiliśmy więc temu zaradzić i samodzielnie wykonać taką kartę. Może nie jest to profesjonalnie przygotowana karta, ale dla nas okazała się przydatna. Nasza karta pomocy ma takie wymiary, jak te w pudełku z grą. Polecamy ją wydrukować dla każdego z graczy, a w razie możliwości zalaminować.  Udostępniamy ją w pliku PDF. Do pobrania STĄD.

 

Udostępnij na:

Jeśli warcaby można uznać za pełnoprawną grę planszową, to właśnie one były pierwszą „grą bez prądu”, którą poznałem, polubiłem i do dziś nie odmówię partyjki. W dzieciństwie zagrywałem się także w planszówki i karcianki, które były dodawane do „Kaczora Donalda”. Do dziś mam klika w swojej kolekcji. Jako statystyczny polak uwielbiam rosół, schabowe i gry z mechaniką deckbuildingu. Zawodowo copyrighter, ale w zupełnie innej branży, a prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Bez końca mogę oglądać sport w TV, a szczególnie piłkę nożną, siatkówkę, MMA i snookera.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.