KONKURS „List miłosny”!

PRZECZYTASZ W 3 MIN

list miłosnyStuknęło nam 150 lajków na Facebooku, a na Instagramie obserwuje nas już ponad 400 użytkowników! Wierzcie lub nie, ale dla nas to i tak potężne liczby! Chcieliśmy się Wam za to choć leciutko odwdzięczyć. Z tej okazji mamy dla Was maleńki konkurs. Zwycięzca otrzyma od nas najprawdziwszy… „List miłosny” z wyrazami naszej planszówkowej sympatii.

Sprawa jest następująca… Niejaka księżniczka Annette jest zrozpaczona po tym jak jej matkę aresztowano. Zamknęła się w komnatach swojego pałacu i nie przyjmuje żadnych gości. Nie wiadomo jak długo pozostanie jeszcze w zamknięciu. Wszyscy starają się złagodzić jej żal i smutek. A może by tak polecić jej, by zagrała w jakąś grę planszową? Myślicie, że to może ją pocieszyć? Nie każdy lubi grać samemu w planszówki, ale może warto spróbować? Zadanie jest proste. Zamiast listu miłosnego napisz do księżniczki SMS-a  (max. 160 znaków ze spacjami), w którym zawrzesz tytuł i wyjaśnienie dlaczego akurat w tę a nie inną grę powinna spróbować zagrać. Musi to być gra planszowa przeznaczona wyłącznie dla jednej osoby lub gra, która ma możliwość gry jednoosobowej.

list miłosnyUwzględniane będą odpowiedzi konkursowe jedynie tych osób, które lubią, bądź do końca czasu trwania konkursu polubią facebookowy fanpage naszego bloga (do 22 października włącznie). Komentarz konkursowy musi znaleźć się na Facebooku Grasowanie.eu pod oryginalnym postem dotyczącym konkursu.

Do autora/autorki najlepszego komentarza wyślemy jeszcze zapieczętowany „List miłosny”… czyli kompaktową karciankę wydaną przez Bard. Uwaga! W podjęciu ostatecznej decyzji, co do wyboru zwycięzcy mogą (ale nie muszą) nam pomóc „lajki”, które zdobędzie komentarz konkursowy.

Regulamin konkursu:

 1. Niniejszy regulamin określa zasady uczestnictwa w konkursie „List miłosny”, który skierowany jest wyłącznie do fanów bloga Grasowanie.eu, zwanego dalej Organizatorem.
 2. Konkurs trwa od 18 października 2017 r., od momentu opublikowania przez Organizatora posta konkursowego na Facebooku Grasowanie.eu do niedzieli, 22 października 2017 r. (do godziny 23:59).
 3. Konkurs polega na napisaniu komentarza pod wpisem konkursowym na facebookowym fanpage’u bloga Grasowanie.eu.
 4. Komentarz uczestnika konkursu nie może przekroczyć 160 znaków (ze spacjami).
 5. W konkursie uwzględniane będą odpowiedzi konkursowe jedynie tych osób, które lubią, bądź do czasu trwania konkursu polubią fanpage bloga Grasowanie.eu (klikną „Lubię to!” na Facebookowym profilu bloga) i do 22 października (włącznie) napiszą komentarz konkursowy na Facebooku pod oryginalnym postem dotyczącym konkursu.
 6. Komentarz konkursowy musi zawierać tytuł gry i krótkie uzasadnienie, dlaczego akurat ta gra jest polecana księżniczce. Ma to być gra planszowa przeznaczona wyłącznie dla jednej osoby lub ma możliwość gry w trybie solo.
 7. Komentarze konkursowe będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzą twórcy bloga Grasowanie.eu.
 8. Wygra jedna, najciekawsza odpowiedź/komentarz.
 9. W konkursie nie mogą brać udziału twórcy bloga Grasowanie.eu oraz członkowie ich najbliższych rodzin (małżonkowie, rodzeństwo, zstępni, wstępni).
 10. W Konkursie można wygrać nagrodę w postaci gry karcianej „List miłosny”.
 11. Zwycięzca zostanie ogłoszony w formie wpisu na blogu Grasowanie.eu w ciągu 3 dni od momentu zakończenia konkursu.
 12. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać do Organizatora w ciągu 5 dni roboczych od ogłoszenia laureata konkursu, swój adres korespondencyjny wraz z telefonem kontaktowym na adres: grasowanie@vp.pl.
 13. Nagroda zostanie wysłana przez Organizatora w terminie do 3 dni roboczych od przesłania przez Zwycięzcę konkursu swoich danych do korespondencji.
 14. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Zwycięzcy konkursu z przyczyn zależnych od uczestnika konkursu.
 15. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Zwycięzcę konkursu adresu do korespondencji.

Udostępnij na:

Jeśli warcaby można uznać za pełnoprawną grę planszową, to właśnie one były pierwszą „grą bez prądu”, którą poznałem, polubiłem i do dziś nie odmówię partyjki. W dzieciństwie zagrywałem się także w planszówki i karcianki, które były dodawane do „Kaczora Donalda”. Do dziś mam klika w swojej kolekcji. Jako statystyczny polak uwielbiam rosół, schabowe i gry z mechaniką deckbuildingu. Zawodowo copyrighter, ale w zupełnie innej branży, a prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Bez końca mogę oglądać sport w TV, a szczególnie piłkę nożną, siatkówkę, MMA i snookera.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.