Warning: Undefined property: stdClass::$content in /home/lukaszs/domains/grasowanie.eu/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/src/Util/Router.php on line 595
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Polcon 2017

24 sierpnia, 2017 - 27 sierpnia, 2017

30zł – 80zł

Festiwal jest kilkudniowym świętem fantastyki. Odbywa się nieopodal centrum miasta, na terenie miasteczka akademickiego UMCS.

Cześć punktów programu posiada charakter plenerowy – otwarty dla osób zainteresowanych i umożliwiający przebywanie w wyznaczonych miejscach bez konieczności zakupu biletu.

Uczestnictwo w atrakcjach programowych w wydzielonych strefach i gmachu UMCS wymaga zakupu biletu. Program odbywa się przez całą dobę, zatem pełny bilet wstępu pozwala na przebywanie na terenie imprezy podczas trwania atrakcji także w godzinach nocnych. Osoby posiadające jednodniową wejściówkę mogą przebywać na terenie Festiwalu do godziny 9:00 dnia następnego.

Jeśli warcaby można uznać za pełnoprawną grę planszową, to właśnie one były pierwszą „grą bez prądu”, którą poznałem, polubiłem i do dziś nie odmówię partyjki. W dzieciństwie zagrywałem się także w planszówki i karcianki, które były dodawane do „Kaczora Donalda”. Do dziś mam klika w swojej kolekcji. Jako statystyczny polak uwielbiam rosół, schabowe i gry z mechaniką deckbuildingu. Zawodowo copyrighter, ale w zupełnie innej branży, a prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Bez końca mogę oglądać sport w TV, a szczególnie piłkę nożną, siatkówkę, MMA i snookera.

Szczegóły

Początek:
24 sierpnia, 2017
Koniec:
27 sierpnia, 2017
Koszt:
30zł – 80zł
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
http://polcon2017.pl

Organizator

Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki „Cytadela Syriusza”
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Plac Marii Skłodowskiej-Curie 5
Lublin, lubelskie 20-001 Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia