Festiwal Gier Planszowych w Warszawie

Już w sobotę (7 lipca) w Odessa Club w Warszawie odbędzie się Festiwal Gier Planszowych. Imprezę organizują Fani Gier, którzy doskonale wiedzą, co to dobra zabawa przy planszy. Atrakcji z pewnością nie zabraknie. Będą konkursy, a także turnieje gier planszowych, oczywiście z nagrodami.

Organizatorzy zaplanowali turnieje w Brain Box, Ale Cyrk, Karak oraz gry wydawnictwa Nasza Księgarnia. W Kingdomino i Sabotażystę odbędą się natomiast eliminacje do mistrzostw Polski. Będzie można również zagrać w wiele planszówek (dostępnych ma być ponad 300 różnych tytułów podzielonych na odpowiednie kategorie). Wśród nich będą też takie, które niedawno miały swoją premierę wydawniczą. Coś ciekawego znajdą więc dla siebie zarówno początkujący, jak i ci bardziej zaawansowani planszówkowicze.

Na  Festiwalu odbędzie się również rozstrzygnięcie Ligi Gier Planszowych, czyli cyklicznych spotkań organizowanych przez Fanów Gier w całej Warszawie, m.in. w Empikach czy lokalach takich jak Break 147 czy Local na Mokotowie.

Wstęp na Festiwal Gier Planszowych to 10 zł (5 zł dzieci i młodzież do 18 lat). Szczegółowy plan Festiwalu, w tym również harmonogram rozgrywanych turniejów znajdziecie na stronie internetowej Fanów Gier, a także na Facebooku.

Udostępnij na:

Zostaw komentarz...

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.