Drugie rozszerzenie do „O mój zboże!”

Escape to Canyon Brook 1W Polsce już niedługo premiera pierwszego dodatku do „O mój zboże!” Alexandra Pfistera, czyli „Rewolty w Longsdale”, a tymczasem niemieckie wydawnictwo Lookout Spiele zapowiedziało drugie rozszerzenie do tej kompaktowej gry karcianej. Oryginalny tytuł nowego dodatku to „Flucht nach Canyon Brook”. 

Escape to Canyon Brook 2Angielskie wydanie rozszerzenia ma być tłumaczone jako „Escape to Canyon Brook”, czyli „Ucieczka do Canyon Brook”. Drugie rozszerzenie to poniekąd kontynuacja fabularyzowanej historii, z jaką mamy do czynienia w „Rewolcie w Longsdale”. Do gry wymagane jest więc wykorzystanie kart nie tylko z gry podstawowej, ale również z pierwszego dodatku. Ponownie będzie możliwość rozgrywki w trybie solo.
Premiera drugiego rozszerzenia ma mieć miejsce podczas targów Spiel 2017 w Essen. Wydawcą polskiej edycji „O mój zboże!” oraz dodatku „Rewolta w Longsdale” jest Lacerta. Pozostaje więc chyba pytanie nie o to czy w ogóle, ale raczej o to kiedy doczekamy się polskiego wydania „Flucht nach Canyon Brook”.

źródło: Lookout Spiele

Udostępnij na:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.