Masz już „Domek” – odbierz „Choinkę”!

PRZECZYTASZ W < 1 MIN

Rebel.pl, wydawca „Domku”, ma dla wszystkich nabywców tej gry świąteczną promocję. Po zarejestrowaniu swojego egzemplarza można otrzymać  niewielki dodatek  – „Choinkę”.

Warto jak najszybciej dokonać rejestracji gry. Wysyłka dodatku dla wszystkich, którzy zarejestrują swój egzemplarz „Domku” przewidziana jest na 20 grudnia! Jeśli ktoś zarejestruje się po 19 grudnia, ale przed 15 stycznia 2017 r., otrzyma swoją „Choinkę” w drugiej połowie stycznia! 

Rebel.pl na swojej stronie internetowej pisze:

Serdecznie zapraszamy do rejestracji i przesyłania do nas opinii o całym przedsięwzięciu (wydawnictwo@rebel.pl) jak i samej promce. To pierwsza tego typu akcja, którą robimy, i jesteśmy bardzo ciekawi, co o niej myślicie. 🙂

Rejestracji można dokonać TUTAJ.

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie mają swojego „Domku”, nic straconego. Zamawiając grę na www.rebel.pl do 31 grudnia 2016 r. promkę „Choinka” otrzymają w zestawie.

źródło: rebel.pl

Udostępnij na:

Jeśli warcaby można uznać za pełnoprawną grę planszową, to właśnie one były pierwszą „grą bez prądu”, którą poznałem, polubiłem i do dziś nie odmówię partyjki. W dzieciństwie zagrywałem się także w planszówki i karcianki, które były dodawane do „Kaczora Donalda”. Do dziś mam klika w swojej kolekcji. Jako statystyczny polak uwielbiam rosół, schabowe i gry z mechaniką deckbuildingu. Zawodowo copyrighter, ale w zupełnie innej branży, a prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Bez końca mogę oglądać sport w TV, a szczególnie piłkę nożną, siatkówkę, MMA i snookera.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.